Moje kompletné služby

Firma Jozef Jancura sa venuje predovšetkým kompletným rekonštrukciám bytov, bytových jadier a kúpeľní. Konkrétny priebeh mojich zákaziek vždy závisí predovšetkým na dohode s klientom a ja si dávam záležať, aby som všetky požiadavky klientov starostlivo vypočul a reflektoval ich pri práci na projekte i pri samotnej realizácii. Budem rád, ak sa mi ozvete i Vy, aby ste sa so mnou dohovorili na detailoch našej spolupráce. Teším sa na Vás!

Rekonštrukcie bytov
Ak máte pocit, že by Váš byt potreboval o niečo vylepšiť, rád Vaše predstavy dotiahnem až k realizácii. Pomôžem Vám spresniť ako by konkrétne výsledok mal vyzerať, poradím Vám s výberom materiálov i s technickým riešením a dám si záležať na tom, aby bol celý priebeh rekonštrukcie dobre premyslený.
Samotná rekonštrukcia môže zahŕňať mimo iného všetky potrebné murárske práce, rekonštrukcie rozvodov vody, elektriny i kúrenia, realizáciu podlahového kúrenia, položenie dlažby, obkladačské práce, sadrokartonárske práce a rad ďalších služieb podľa Vašich individuálnych požiadaviek.
Pracujem tak, aby ste v novo rekonštruovanom byte mohli začať bývať čo najskôr, ale pritom si dávam záležať na každom detaile. Samozrejmosťou je spoľahlivé dodržanie dohodnutých termínov i dôkladné upratanie po skončení prác.

firma_na_rekonštrukcie_bytových_jadier
Rekonštrukcie bytov Košice

Ďalšie služby:

  • rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier – Staré bytové jadrá v panelových domoch sú už dnes vo väčšine prípadov celkom nevyhovujúce pre  súčasných užívateľov. Ak by ste svoj deň radi začínali i končili v modernej, funkčnej kúpeľni, rád Vám Vaše prianie splním. V rámci rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier vykonávam všetky drobné búracie práce, obkladám a maľujem steny, rekonštruujem rozvody, kladiem dlažbu, inštalujem zariaďovacie predmety i nábytok a ďalšie.
  • voda, kúrenie, elektrina – Robím kompletné rekonštrukcie rozvodov vody i elektriny. Vymieňam tiež radiátory, rekonštruujem rozvody kúrenia a realizujem podlahové kúrenie.
  • sadrokartonárske práce – Sadrokartón je jeden z najflexibilnejších stavebných materiálov a jeho nenáročnosť z neho robí perfektnú voľbu na výrazné zmeny v interiéroch. V mojej firme používam len najkvalitnejšie sadrokartóny s vysokou odolnosťou proti horeniu, dlhou životnosťou a dobrými akustickými schopnosťami. Staviam sadrokartónové priečky a podhľady, obkladám steny, realizujem pôdne vstavby a ďalšie.
  • murárske práce – V rámci murárskych prác ponúkam výstavbu muriva, maľby i lakovacie práce, obkladačské práce, kladenie dlažby, štukatérske práce, montáže nových okien a dverí, búracie práce, vodoinštalačné práce a rad ďalších