Firma a realizácia Rekonštrukcie kúpeľní
Riešenie na mieru len pre Vás

Rekonštrukcie kúpeľní v Košiciach

Rekonštrukcie kúpeľní  – Staré bytové jadrá v panelových domoch sú už dnes vo väčšine prípadov celkom nevyhovujúce pre  súčasných užívateľov. Ak by ste svoj deň radi začínali i končili v modernej, funkčnej kúpeľni, rád Vám Vaše prianie splním. V rámci rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier vykonávam všetky drobné búracie práce, obkladám a maľujem steny, rekonštruujem rozvody, kladiem dlažbu, inštalujem zariaďovacie predmety i nábytok a ďalšie.

Ak máte pocit, že by Váš byt potreboval o niečo vylepšiť, rád Vaše predstavy dotiahnem až k realizácii. Samotná rekonštrukcia môže zahŕňať mimo iného všetky potrebné murárske práce, rekonštrukcie rozvodov vody, elektriny i kúrenia, realizáciu podlahového kúrenia, položenie dlažby, obkladačské práce, sadrokartonárske práce a rad ďalších služieb podľa Vašich individuálnych požiadaviek.
Pracujem tak, aby ste v novo rekonštruovanom byte mohli začať bývať čo najskôr, ale pritom si dávam záležať na každom detaile. Samozrejmosťou je spoľahlivé dodržanie dohodnutých termínov i dôkladné upratanie po skončení prác.

Firma a realizácia Rekonštrukcie kúpeľní
Ukážka prác v Košiciach Rekonštrukcie kúpeľní Košice

Mali sme veľké šťastie, že sme natrafili na p.Jancuru, pretože je to jeden šikovný, profesionálny a milý človek. Vďaka nemu sme zvládli prerábku bytu s oveľa väčšou ľahkosťou a rýchlosťou, pretože sa o všetko postaral. Najlepší majster akého sme si mohli priať! Budem Vás odporúčať každému. Ďakujeme veľmi pekne ♥💋

Simona
Košice

Musím povedať že sme boli veľmi spokojný nielen s prácou ale aj s profesionálnym prístupom p. Jancuru od návrhov projektov až po vyber materiálov, odporúčam

Jaro
Kosice - Západ

Super práca boli sme spokojný - profesionálny prístup. ☺️

Anonym
Košice okolie