Jednoducho o nás - JOZEF JANCURA

Najlepšie a najkvalitnejšie rekonštrukcie bytov, domov

Rekonštrukcie na mieru a podľa želania
Je pre mňa dôležité splniť všetky Vaše predstavy od začiatku až do konca a robím všetko preto, aby ste s celým priebehom spolupráce boli maximálne spokojní. Požiadavkám mojich klientov pozorne načúvam a snažím sa im byť k dispozícii kedykoľvek potrebujú s niečím pomôcť, alebo poradiť s akoukoľvek technickou záležitosťou.

V mojej firme „Jozef Jancura“ dlhodobo ponúkam kompletný servis v oblasti stavebných a murárskych prác pre klientov v Košiciach aj v širokom okolí. Sústreďujem sa predovšetkým na celkové rekonštrukcie bytov, v rámci ktorých dokážem svojim klientom ponúknuť všetky služby potrebné k tomu, aby svoje bývanie premenili k lepšiemu. Zvládam zrealizovať všetky obkladačské práce, položiť dlažbu, zrekonštruovať rozvody vody, elektriny a kúrenia i všetky potrebné sadrokartonárske práce. Súčasťou mojich služieb nie je len samotná realizácia, ale i projektové práce pred začatím celej rekonštrukcie.

 

Od prvého kontaktu nášho zákazníka s nami robíme všetko pre to, aby sme zabezpečili komfort a pohodlie pri riešení zakázky. Myslím si, že je to práve spoľahlivý prístup mojej firmy, vďaka čomu mi klienti dávajú iba kladné ohlasy na moju prácu a vo viacerých prípadoch sa vracajú i opakovane. Ak by ste so mnou svoj byt radi premenili i Vy, môžete sa mi kedykoľvek ozvať a povedať mi, ako by naša spolupráca mala vyzerať.

Rekonštrukcie bytov Košice
V ponuke mám nasledovné služby:

Naše služby Jozef Jancura rekonštrukcie v Košiciach

Kompletné Rekonštrukcie Bytov - Košice a okolie
Mojou hlavnou špecializáciou sú už zmienené kompletné rekonštrukcie bytov. Zákazníkov prevádzam celým procesom prestavby, od projektu, cez výber tých najlepších materiálov, až po finálne upratanie po dokončení rekonštrukcie. Pretože v oblasti mám dlhoročné skúsenosti, dokážem klientom poradiť všade tam, kde tápajú, a pomôcť im dotiahnuť svoje predstavy  až do konca.
TOP
Váš partner v oblasti rekonštrukcií.
Ak sa nechcete púšťať do celkovej rekonštrukcie celého bytu, ale aj tak máte pocit, že by si Vaše bývanie zaslúžilo trochu vylepšiť, ponúkam Vám rekonštrukciu kúpeľne, kuchyne, alebo napríklad len niektorú z drobných stavebných a murárskych prác z mojej ponuky. Tie zahŕňajú mimo iných aj tieto:

  • obkladačské práce 
  • kladenie dlažby
  • sadrokartonárske práce (priečky, podhľady, obklady a pod.)
  • kompletnú elektroinštaláciu
  • vodoinštalačné práce
  • kúrenie (vrátane podlahového kúrenia)
  • revízne správy

Čo robím
Vysoká spokojnosť zákazníkov
Som tu  nato, aby som Vám pomohol k bývaniu podľa Vašich predstáv. Každý deň robím všetko preto, aby mojim klientom spolupráca so mnou vyhovovala a aby odo mňa dostali výsledok v čo možno najvyššej kvalite. Nechajte si odo mňa poradiť s tým, ako by mala rekonštrukcia Vášho bytu alebo kúpeľne vyzerať, a začnite s realizáciou čo najskôr!  Verím, že s mojou službou budete spokojní.
Prečo so mnou?