Firma a realizácia Voda, kúrenie, elektrina
Riešenie na mieru len pre Vás

Voda, kúrenie, elektrina Košice

Ak máte pocit, že by Váš byt potreboval o niečo vylepšiť, rád Vaše predstavy dotiahnem až k realizácii. Pomôžem Vám spresniť ako by konkrétne výsledok mal vyzerať, poradím Vám s výberom materiálov i s technickým riešením a dám si záležať na tom, aby bol celý priebeh rekonštrukcie dobre premyslený.
Samotná rekonštrukcia môže zahŕňať mimo iného všetky potrebné murárske práce, rekonštrukcie rozvodov vody, elektriny i kúrenia, realizáciu podlahového kúrenia, položenie dlažby, obkladačské práce, sadrokartonárske práce a rad ďalších služieb podľa Vašich individuálnych požiadaviek.
Pracujem tak, aby ste v novo rekonštruovanom byte mohli začať bývať čo najskôr, ale pritom si dávam záležať na každom detaile. Samozrejmosťou je spoľahlivé dodržanie dohodnutých termínov i dôkladné upratanie po skončení prác.

voda, kúrenie, elektrina – Robím kompletné rekonštrukcie rozvodov vody i elektriny. Vymieňam tiež radiátory, rekonštruujem rozvody kúrenia a realizujem podlahové kúrenie.

Firma a realizácia Voda, kúrenie, elektrina
Ukážka prác v Košiciach Voda, kúrenie, elektrina Košice

Mali sme veľké šťastie, že sme natrafili na p.Jancuru, pretože je to jeden šikovný, profesionálny a milý človek. Vďaka nemu sme zvládli prerábku bytu s oveľa väčšou ľahkosťou a rýchlosťou, pretože sa o všetko postaral. Najlepší majster akého sme si mohli priať! Budem Vás odporúčať každému. Ďakujeme veľmi pekne ♥💋

Simona
Košice

Musím povedať že sme boli veľmi spokojný nielen s prácou ale aj s profesionálnym prístupom p. Jancuru od návrhov projektov až po vyber materiálov, odporúčam

Jaro
Kosice - Západ

Super práca boli sme spokojný - profesionálny prístup. ☺️

Anonym
Košice okolie